PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616141}

Zakochani w Rzymie

To Rome with Love
6,3 83 790
ocen
6,3 10 1 83790
5,0 28
ocen krytyków
Zakochani w Rzymie
powrót do forum filmu Zakochani w Rzymie

czekałem kiedy się wreszcie skończy. Gdyby nie zdjęcia w Rzymie dałbym jeszcze niższą ocenę.

ocenił(a) film na 4
adusa

To 20y film Allena, który zobaczyłam i wg mnie najsłabszy. Totalne rozczarowanie. Gdybym poszła na niego do kina żałowałabym pieniędzy za bilet. Chyba rację ma Tarantino, że reżyser powinien zakończyć karierę po 10ym filmie, bo potem robi coraz gorsze. Allen zrobił więcej niż 10 dobrych filmów, ale teraz powoli dogorywa. Aż przykro było patrzeć na tą nieudolną reklamę Rzymu.

ocenił(a) film na 6
majkalipcowa

Film jako taki szybko uleciał z głowy , no ale scena z prysznicem była całkiem, całkiem...;)

ocenił(a) film na 4
Bryndzu

ech... sceny z prysznicem już też nie pamiętam... a kto pod nim był ? ;)

ocenił(a) film na 6
majkalipcowa

Swat Allena......pięknie śpiewał ale tylko pod prysznicem, dlatego każde jesgo wysta

ocenił(a) film na 4
Bryndzu

aaaa no fakt gość potrafił śpiewał tylko pod prysznicem... myślałam, że chodziło Ci o jakąś piękną laskę :) Dzięki za przypomnienie, za dużo tych filmów już było po tym, mój twardy dysk czasem szwankuje :)

majkalipcowa

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

adusa

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones