PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616141}

Zakochani w Rzymie

To Rome with Love
6,3 83 795
ocen
6,3 10 1 83795
5,0 28
ocen krytyków
Zakochani w Rzymie
powrót do forum filmu Zakochani w Rzymie

Filmu nie ma, są dobrzy aktorzy, którzy spacerują bez celu po pięknym Rzymie. Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby nie pusty scenariusz Allena, jego fenomenalnie banalne dialogi i konieczność oglądania jego samego na ekranie. Na emeryturze lepiej jednak odpoczywać niż kręcić filmy, zwłaszcza jak nie ma się kompletnie nic do powiedzenia i epatuje się przygnębiającym wyglądem. Allen niestety usiłuje rozśmieszać widza czymś, co już od dawna nie jest na topie, ale on odważył się na to dopiero tuż przed osiemdziesiątką.

ocenił(a) film na 4
sahara_filmweb

Akurat wątek Allena i tak był najciekawszy na tle innych historii. Za to ten, w którym występował Baldwin, to dopiero tragedia. Bezsensowne, nudne i pseudointelektualne dialogi. Nie jestem fanką Allena i nie dane mi było obejrzeć jego osławionych filmów z Keaton czy Farrow, ale nawet biorąc pod uwagę jego nowsze "dzieła", to różnica między tym filmem a wcześniejszymi jest spora.

I nawet ta Italia jakaś niespecjalna, oklepana, jak z katalogu Itaki.

paula12esp

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 5
sahara_filmweb

Po obejrzeniu tego filmu, przypomniały mi się słowa krytyka z "Osiem i pół": "Na świecie jest tyle zbędnych rzeczy, że nie należy potęgować tego chaosu". I tego Allen (podobnie jak my wszyscy) powinien się trzymać.

magmos

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie..

ocenił(a) film na 2
sahara_filmweb

Idealny opis tego filmu. Zgadzam się w 100%.

muuuszka

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

sahara_filmweb

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones