PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=405077}
7,0 199 759
ocen
7,0 10 1 199759
6,6 38
ocen krytyków
Vicky Cristina Barcelona
powrót do forum filmu Vicky Cristina Barcelona

masakra!

ocenił(a) film na 1

w życiu nie widziałam tak nudnego filmu!! kompletne dno!!

czarnulka_161

Zgadza się - nuda okropna. Wydumane problemy. Allen tetryczeje i widać postępującą demencję. 2/10.

ocenił(a) film na 7
piotryd

Nuda to może w moim odczuciu nie, bo mnie ten film nie nudził. Ale jakoś czegoś mi w nim brakowało. Oglądając czułam niedosyt.

ocenił(a) film na 6
jealouss

Wiesz, odczucia miałam podobne. W filmie podobała mi się tylko kreacja Marii Eleny. No i muzyka.

ocenił(a) film na 8
ataegina07

Nie chcę nikogo urazic, ale wydaje mi się, że tylko idioty/ki film mógł nie wciągnąc, ponieważ jest dla niego/j zbyt skomplikowany.

Filmy Woody'ego Allena są tak wciągające,ciekawe i świetnie przedstawione, że gdy chcę mi się pic i sięgam po szklankę zatrzymuje, ponieważ nie chcę stracic, ani sekundy z filmu.

ocenił(a) film na 3
Mathias_13cool

A ja myślę, że nie tylko idiotki mogą mieć inne zdanie niż Ty :) .
Spodziewałam się czegoś dużo dużo bardziej lepszego. Film mnie nie ciągnął,
odnosiłam wręcz wrażenie, że się dłuży. Zdecydowanie poniżej moich
oczekiwań.

ocenił(a) film na 9
palafka

Typowy Woody Allen - fabuła, która wymaga wysiłku umysłowego i koncentracji. Trzeba go albo lubić albo nienawidzić.

Anjani

No ja niestety się wyłamię, bo mnie absolutnie urzekł, nawet nie tyle
samym humorem, co namiętnością <^^>. Cóż... świetny.
+ świetna kreacja Javiera Bardema

PS i niekoniecznie uważam się za idiotkę;]

palafka

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 1
Mathias_13cool

tylko idiotki nie rozumieją filmy bo jest zbyt skomplikowany? a powiedz mi
co w tym filmie jest tak strasznie skomplikowanego? ty chyba nie oglądałaś
dobrego skomplikowanego filmu nad którym trzeba myśleć bo dla mnie w tym
filmie jest wszystko jasne! zależy od gusty mi się nie podobał i tyle a
ludzie ktorym nie podoba sie film które ty uwielbiasz nie są idiotami bo
kazdy ma swój gust! tyle!

czarnulka_161

zgadzam sie, ze film ten film z pewnoscia nie jest skomplikowany;)

ale i tak zdania swojego nie zmieniam - rzecz gustu - jasne;)

czarnulka_161

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ataegina07

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 9
czarnulka_161

Ja uważam, że w filmie trzeba dopatrzeć się tego drugiego dna. Jak facet, a dokładnie artysta potrafi być niebezpieczny. Weźmy Vicky. Facet się wpieprza w jej poukładane życie. Rujnuje cały jej światopogląd, ponieważ dotąd uważała się za osobę zrównoważoną, poukładaną, która wiedziała czego od życia chce, a tu nagle okazuje się, że jest zdolna do takich rzeczy jak zdrada tuż przed ślubem z zupełnym nieznajomym co prowadzi ją prawie do śmierci gdyby Maria Elena ją trafiła...Druga, Cristina. Przykład osoby, która nie wie czego od życia oczekuję. Jest po trochu artystką, która szuka samej siebie w każdym aspekcie życia. Film pokazuje jak artyści potrafią żerować niekiedy na innych, są to ludzie żyjący chwila, wpływając w ten sposób na innych rujnują ich cale postrzeganie świata.

Co do tego lektora, który przejawia się w filmie uważam, że mógł to jednak trochę inaczej rozegrać i mówić rzeczy, które nie były tak oczywiste.

czarnulka_161

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones