PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501868}

Poznasz przystojnego bruneta

You Will Meet a Tall Dark Stranger
6,0 44 008
ocen
6,0 10 1 44008
5,7 25
ocen krytyków
Poznasz przystojnego bruneta
powrót do forum filmu Poznasz przystojnego bruneta

właśnie ten film jest jednym z lepszych bo reszta jego filmów jest zbyt nudnawa, może ze 3 dobre filmy z całej jego twórczości się znajdą i właśnie ten jest jednym z nich polecam

ocenił(a) film na 4

daje 4 tylko dlatego że to allen

ocenił(a) film na 5

Absurd.

użytkownik usunięty
hauser

każdy ma swój gust

ocenił(a) film na 5

I pewnie każdy równie dobry? ;)

ocenił(a) film na 7

Jest niezly, ale to nie jest w mojej opinii najlepszy Allen

Jak dla mnie jest to jeden z jego nieudanych filmów, 'Vicky Cristina' jest jedynie gorsza. W ogóle nowe filmy Allena sa takie sobie, wyjątek stanowi orginalne 'O północy w Paryżu'. Mogłbys/abyś rozwinąć swoją myśl co ci sie podobało w tym filmie, a czego brakuje reszcie ?

ocenił(a) film na 6
Boti

"Vicki Cristina" była bardzo dobra, ale temu filmowi brakuje do innych Allenowskich produkcji. Jest lekko nudnawy, chociaż ma niespodziewane (otwarte) zakończenie.

ocenił(a) film na 5

Jak dla mnie w porównaniu do reszty filmów Allena, ten jest trochę nieudany; lekko przynudzał i w sumie nic nadzwyczajnego. O wiele bardziej podobało mi się "O północy w Paryżu".

ocenił(a) film na 2
Nanuna

"O północy w Paryżu" w porównaniu z "Przystojnym brunetem" wypada wręcz epicko!

ocenił(a) film na 8

Cieszę się, że na Filwebie jest ktoś, kto podobnie ocenia ten film Allena. Według mnie to właśnie w tym filmie Allen odświeżył swój filozofujący pazur i w pełni pokazał mistrzostwo filmowego opowiadania. Chyba tylko ten reżyser potrafi sprawić, że podobne rozgadane filmy są nie tylko znośne do oglądania, ale można je obejrzeć z przyjemnością.

Nie wiem, jakie jest Twoje zdanie, ale ja wcale się nie zachwycam filmem "O północy w Paryżu". To dziełko - w mojej ocenie - wprawdzie urocze, świetnie opowiedziane, baśniowe i romantyczne, ale jak na mój gust zbyt słodkawe, banalne i płytkie, z mało przekonującym aktorstwem - zwłaszcza w przypadku Owena Wilsona.

Jako że wysoko oceniasz "Mr. Nobody'ego" i dokument "Thrive" - chciałbym Cię włączyć do grupki moich filmwebowych znajomych... Pozwolisz?

użytkownik usunięty
Migrant

oczywiście:)

ocenił(a) film na 7

Dla mnie też bardzo przyjemny w odbiorze i jeden z lepszych Allenów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones