PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32869}

Koniec z Hollywood

Hollywood Ending
7,0 14 226
ocen
7,0 10 1 14226
6,8 13
ocen krytyków
Koniec z Hollywood
powrót do forum filmu Koniec z Hollywood

chyba 3 razy przewijałam ten moment ;) "Za wczaśnie usiadłem." Po prostu Allen ;)

ocenił(a) film na 7
szuwarcia

:D też umierałem ze śmiechu, tak samo jak podczas sceny, gdy spławił aktorkę

ocenił(a) film na 8
Glanc

Hahaha rzeczywiscie ta scena podczas ktorej Woody siada na sofie jest chyba jedna z najsmieszniejszych scen z jego filmów. Nie moglem wytrzymac ze smiechu podczas gdy rozmawial z gostkiem patrząc zupełnie w przeciwną stronę, i jeszcze ta gestykulacja. Niesamowita scena, tez ja przewijalem kilka razy.

ocenił(a) film na 7
Bobey

kurcze, mnie właśnie rozmowa na sofie niesamowicie irytowała. bo człowiek nawet jak nie widzi, to słyszy, skąd pochodzi głos i zwraca głowę w tym kierunku. Allen mógł to inaczej rozegrać... no nic to. film ogólnie dobry, zleciał mi szybko, wielki plus za dialogi!

Glanc

Po Allenowsku. Film oglądany w pozycji embrionalnej! ;))

ocenił(a) film na 9
szuwarcia

ja miałem przetłumaczone "poszedłem na skróty: :D

szuwarcia

Danny Rose to mój faworyt jeśli chodzi o humor słowny, ale ten film też jest wysoko w mojej hierarchii.

Hal: Chodź tutaj, pokażę ci plakaty.
Val: Chodź tutaj? Ja?

Al: Co masz na myśli, że nie widzisz?
Val: Co masz na myśli, że co mam na myśli? Ja nie widzę !
Al: Co ty gadasz. Postaraj się.
Val: Al, nie można starać się widzieć. Rozglądasz się wokół i widzisz. Albo nie. Ja nie widzę.
Al: Co jadłeś?
Val: A jakie to ma znaczenie co jadłem? Nie można stracić wzroku od talerza tofu.

Val: I told you my nightmare. I told you. Didn't I...? Did I ?
Ellie: No, you didn't. What...? Did you ?
Val: I don't know. Did I ?
Ellie: No, you didn't tell me.
(...) Andrea Ford ! We wear the same perfume. You didn't...
Val: What are you saying, I told her ?
Ellie: Did you ?
Val: Did I ?

ocenił(a) film na 10
szuwarcia

Ja tak samo:D Kapitalna scena!! I to, jak "odstawił" kieliszek, i jak oglądał plakat:D Z Allenem zawsze tak jest, im bardziej się przyglądasz, tym więcej komicznych szczegółów zauważasz. Mogłabym oglądać jego sztuczki bez końca!

ocenił(a) film na 8
szuwarcia

Tu jest mnóstwo świetnych scen. Doceni je ten, kto lubi inteligentne poczucie humoru Woody'ego Allena.
Na przykład jak się spotkał z żoną w restauracji po tym, jak już dostał pracę. Niby mieli rozmawiać o warunkach, a co chwila robił jej wymówki, że zostawiła go dla Hala. To trzeba po prostu zobaczyć.

Albo jak wychodził z pokoju od aktorki i macał lustro:
- co pan robi?
- kiedy jestem w pewien sposób poruszony, niektórzy wtedy palą, a ja pieszczę ścianę.

Oczywiście scena z sofą, kieliszkiem i oglądaniem plakatu - mistrzostwo.

No i rozmowa z psychologiem:
- jakim pan był dla niego ojcem?
- byłem dla niego miły, kochałem go, zabierałem go na mecze, na balet, do opery, zachęcałem, żeby miał przyjaciół, pozwoliłem, żeby zajął się muzyką, wspierałem go i....
- i...???
- i w wyniku naszej dyskusji zepchnął mnie ze schodów.

ocenił(a) film na 7
szuwarcia

'Za wcześnie usiadłem' - umarłam na tej scenie :D

ocenił(a) film na 7
szuwarcia

Bez przesady, była masa lepszych scen w tym filmie...chociażby wspomniane już wcześniej lustro po którym 'szedł'...
Scena z upadkiem, upuszczeniem szklanki itd. może i jest zabawna, ale w stylu nie wiem...Miodowych Lat...? Tani chwyt typu idzie człowiek nie patrzy i trafia głową w latarnię a publika pęka ze śmiechu, kurtyna opada...

ocenił(a) film na 7
m_borkos

Scumbag X - padłem :) Pozostałe sceny przytoczone w wątku również mistrzowskie. Jednak fabularnie film trochę odstaje od poziomu filmów Woodiego. Co nie znaczy że nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones