PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32869}

Koniec z Hollywood

Hollywood Ending
7,0 14 227
ocen
7,0 10 1 14227
6,8 13
ocen krytyków
Koniec z Hollywood
powrót do forum filmu Koniec z Hollywood

Czegoś tutaj nie rozumiem, całe popołudnie i wieczór puszczają jakieś nic nie warte popłuczyny, a ambitny film Woodego trzasneli o 23:40. Co za matoł rozplanowuje program i wrzuca taki film na sam koniec?
Woody Allen nakrecil z 50 filmów, w telewizji puszczają jakiś raz na rok i jak już to zrobią to kilka minut przed północą, gratuluje!
To samo bedzie z "Chinatown" w przyszłym tygodniu. I jak tu sie nie wnerwić?

Spinoza

w 100% sie zgadzam mogli chociaz dac ten film o 22 to byla by w miare dobra godzina ale nieee o 23.40 musza dac (w weekend by to jeszcze przeszlo bo akurat mozna by z baru wrocic na filmosa :D)
ale h z tym i tak go ogladne

ocenił(a) film na 8
Spinoza

No niestety pewnie większość naszego społeczeństwa woli gnioty, dlatego są one puszczane o 20, czyli w najlepszym czasie antenowym. Ja na przykład co tydzień muszę czekać do 23:30 na CSi Las Vegas, które 'dwójka' upchnęła na sam koniec. Ale na pewno to ja się mylę, bo mój serial to nic w porównaniu z czołowymi rodzimymi produkcjami typu: 'klan', 'plebania', nie mówiąc o publicystyce potrzebnej jak dziura w moście.
Się wygadałam..

kulka

No tak, jest niewątpliwie na co narzekać i to jest uzasadnione. Ale do tego powiedzcie mi jak tu wybierać dobre filmy, skoro np. dziś o 23:10 TvP2 ma emitowć film "Martwe gołębie" w reż.David Dobkin - podobno także dość dobry...

ocenił(a) film na 7
komentarz

Ja nagrałem na wideo"Koniec z Holywood" a obejrzałem "Martwe gołebie".

ocenił(a) film na 7
VojtasB

Ale ja również uważam takie postępowanie TVP za niezrozumiałe. Dokładnie napisałem o tym na swoim blogu.

ocenił(a) film na 6
kulka

Ja myślę, że to jest powiązane. To nie tak, że społeczeństwo woli gnioty. To telewizja przyzwyczaiła widza do gniotów. Gdyby w TV puszczano samo ambitniejsze, albo chociaż przyzwoite kino, to ludzie też mieliby inaczej wyrobiony smak i gust. Jeżeli karmisz człowieka hamburgerami, to tego właśnie będzie oczekiwał. Społeczeństwo jest podatne. Dlatego ja nie mam telewizora :)

użytkownik usunięty
Spinoza

ja chce to w tv! nie widziałem, a musze zobaczyć tiffani thiessen w tym filmie, ona jest boska!

ocenił(a) film na 10

nie umicie sciagac z rapidshare i ogladac kiedy wam sie chce??

ocenił(a) film na 8
Spinoza

mi osobiscie takie ggodziny lepiej pasuja :P o godz 20 na ogol nie ma mnie w domu ;]

wkurzam sie zawsze jak przyjde np. o 23-24 a tu lipa sam badziew w TV ;] wczoraj np. trafil mi sie blow o 23;40 chyba. Na tv1000 ;] Dobra stacja bez reklam;p szkoda tylko, ze ten lektor.

Aczkolwiek tak czy siak wiekszosc filmow jakie ogladam to na DVD. TV bardzo malo.

Piractwa nie uznaje. Aczkolwiek jak sie trafi mi film na lanie jakis dobry to i tak sciagne ;p Ale nie bawie sie w takie rzeczy jak rapid, torren, p2m czy p2p.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones