PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96606}

Jak uratowano Boże Narodzenie

The Night They Saved Christmas
7,0 47
ocen
7,0 10 1 47

Jak uratowano Boże Narodzenie
powrót do forum filmu Jak uratowano Boże Narodzenie

Dobrzy Ludzie, pomóżcie zdobyć napisy do tego filmu. Albo może ktoś ma na VHS? Interesuje.mnie Jakakolwiek kopia z polskim lektorem (lub napisami). Mam sentyment do tego filmu z powodów osobistych.

esteban1313

http://sitesub.men/subtitles/the-night-they-saved-christmas/english/1448012

Banahova

Dziękuję, ale to angielskie napisy. :)

esteban1313

Mam nagrane na VHS z TVP2 z 1993 r. Mogę ci wysłać na dvd

Jagvet

Och, byłbym wdzięczny! Możesz również wystawić na jakiś dysk jeśli masz np. GoogleDrive.

esteban1313

też się przyłączam do pytania czy możliwe by było udostępnienie na jakimś hostingu jak google drive/mega itp. od biedy nawet może być chomik (ja bym pewnie musiał kombinować, żeby odpalić z płyty bo nawet nie mam odtwarzacza dvd podpiętego pod tv ani kompa)

Jagvet

Ja poproszę również. Mogę zapłacić za nagranie na cd, przesyłka. Bardzo mi zależy. Mam ten film, ale tylko w wersji anglojęzycznej.

jacek_kubiak_filmweb

Jagvet czy esteban1313, macie ten film, żeby go podesłac pocztą albo wysłać linka?

Arkadiusz_Ka

ja też poproszę o kontakt w tej sprawie !

Jagvet

Arkadiusz_Ka ja też poproszę o kontakt w tej sprawie!

anika31

Witajcie. Jak, że idą święta, pora zrealizować zapowiedź. Do netu nie wrzucam (po pierwsze mam zgrane na mpeg-1 więc waży prawie 3gb, a po drugie do netu nic nie wrzucam tak z zasady). Za zwrot kosztów wysyłki i ładne "dziękuję" nagram na dvd i wyślę. Chętnych proszę o kontakt na priv.

Acha, jakość jak z kasety mającej 27 lat i nagranej LP, ale nic nie skacze i dobrze się ogląda. Niemniej HD nie oczekujcie.

Jagvet

Nie mogę wysłać wiadomości :( wysłałam zaproszenie

ocenił(a) film na 10
Jagvet

Bardzo proszę o kontakt w sprawie filmu! Odwdzięczę się nie tylko dziękuje! :)

Jagvet

kontakt: jacek.kubiak87@gmail.com
Dogadamy sprawę filmu do końca. Pozdrawiam wszystkich

Jagvet

Hej. Jeśli jest szansa na kopię to bardzo chętnie zapłacę ile będzie trzeba ✌️

Jagvet

Oj poprosil bym o jakas forme udostepnienia, bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam

gok_U

Kończąc temat. Film znalazłem film z napisami polskimi na cda. Niestety linku tu nie podam, bo nie można, ale poszukajcie. Wrzucony 2 tygodnie temu w jakości od 480p do 1080p. Można wybrać. Ja wybrałem 720p i waży 1,5GB. Jestem bardzo zadowolony.

jacek_kubiak_filmweb

Dzięki wielkie, wrócą dziecięce wspomnienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones