PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=935}
7,7 63 695
ocen
7,7 10 1 63695
8,6 40
ocen krytyków
Annie Hall
powrót do forum filmu Annie Hall
ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

To cytat z "Przejrzeć Harry'ego"

ocenił(a) film na 9
dejwid_filmweb

- Słowa, które mnie określają to nihilizm, cynizm sarkazm i orgazm.
- Tym hasłem mógłbyś wygrać wybory we Francji.

(to dokładnie cytat z "Przejrzeć Harry'ego" Allena) :)

ocenił(a) film na 9
gregcoma

Wiem, wiem, pomyliło mi się : )

dejwid_filmweb

Ja lubię: "Nie krytykuj masturbacji. To seks z kimś kogo kocham" :D

ocenił(a) film na 9
joan11

Śmieszne i smutne zarazem : )

dejwid_filmweb

Ja tak nie uważam :)

ocenił(a) film na 10
joan11

A to już tylko smutne. :)

Gusztav

Do niektórych rzeczy trzeba dojrzeć :)

ocenił(a) film na 10
joan11

O, doprawdy? :)))

Gusztav

Swoje ciało należy kochać i nie ma w tym nic smutnego, że chce się o nie dbać i umie się je zadowolić ;) Nikt nie zna swojego ciała jak ty sam. No ale mężczyzna pewnie tego nie zrozumie :P

ocenił(a) film na 10
joan11

Jak na razie to Ty - kobieta - nie rozumiesz komentowanego cytatu... Pomyśl nad nim trochę, wcale nie jest tak płytki, jak się może zrazu wydawać. Jak zresztą wiele Allenowskich dowcipów.

BTW, znamienne, jak powyżej mówisz tylko o ciele, "zadbać o ciało", "zadowolić ciało", "nikt nie zna [*twojego] ciała [tak,] jak ty sam". Dosyć smutne właśnie. Pozwól, że nie będę się rozwijał; ufam, że pozostali Filmwebowicze i, śmiem nawet twierdzić, Filmwebowiczki pojmują, w czym rzecz, nawet jeśli Ty nie, a dla mnie tłumaczenie tego byłoby cokolwiek żenujące. :)

Notabene, w świecie - również Allenowskiego - "Śpiocha" w każdym gospodarstwie domowym XXII wieku poczesne miejsce zajmuje "orgazmotron". No, długa jeszcze przed nami droga, ale jak widać - powoli do przodu.

ocenił(a) film na 8
joan11

ja też lubię ten tekst. Ale dobre jest też :" jedyna rzecz której w życiu żałuję to tego, że nie jestem kimś innym"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones